IPB180N04S3-02
IPB180N04S3-02
Infineon Technologies
MOSFET N-CH 40V 180 A
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
IPB100N04S3-03
IPB100N04S3-03
Infineon Technologies
MOSFET N-CH 40 V 100A
Data Sheet
IPB100N04S4-H2
IPB100N04S4-H2
MOSFET N-Channel 40V MOSFET
IPB100N06S2-05
IPB100N06S2-05
MOSFET OptiMOS PWR TRANST 55V 100A